Naujienos

2019-09-24
Savaitės programa 09.23 - 09.28

Harė Krišna! 

Skelbiame savaitės programą ir pranešame, kad keičiasi Mokytojo JM Sankaršan das Adhikari vizito tvarkaraštis. Mokytojo nebus Kaune iki ketvirtadienio. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio mokytojas lankysis Vilniuje ir ten skaitys paskaitas vakarais ir rytais.

Tad jūsų laukiame jau ketvirtadienį ryte apsilankyti pas mus ir paragauti skanaus „Šrimad Bhagavatam“ nektaro. Taip pat, trečiadienį švęsime Indira Ekadašį – puiki proga giliau nerti į šventraščių studijas, kirtaną, džapą ar kitą Krišnos sąmonės veiklą.
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-23
JM Prabhavšnu pr. ir JM Anaghos pr. vizitai

Harė Krišna!
Džiugios naujienos! Mūsų šventyklą nuolat lanko garbūs svečiai.
Taigi, rytoj vakare 18 val. svečias iš Rusijos – JM Anagha prabhu – skaitys paskaitą apie vaišnavų santykių ypatumus bei trečiadienį „Šrimad Bhagavatam“ paskaitą.

Taip pat šeštadienį lankysis JM Prabhavišnu prabhu ir skaitys vakarinę paskaitą 18 val. Visi esate labai laukiami išklausyti, ką turi pasakyti šie didūs vaišnavai. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-23
Atnaujintas JM Sankaršan das Adhikari paskaitų grafikas

Brangūs atsidavę, informuojame, kad pasikeitė dvasinio lyderio JM Sankaršan das Adhikari vizito tvarkaraštis. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-19
Keičiasi „Šrimad Bhagavatam“ paskaitos lektorius

Harė Krišna!

Norime jus informuoti, kad rytoj Šrimati Višnu Prijos matadži rytinės paskaitos nebus.
Paskaitą skaitys JM Kedaranath Prana prabhu.
Visų be galo laukiame.

2019-09-15
Savaitė programa 09.16 - 09.22

Harė Krišna!
Skelbiame savaitės programą su džiugiomis žiniomis, kad trečiadienį vyks pirmoji JM Sankaršan das Adhikari paskaita. Visų laukiame vakare, 18 val., bei kitose šios savaitės paskaitose. Ar užsuksite? 
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-10
Harinamos Kauno rudens mugėje

Harė Krišna!
Brangūs atsidavę, norime visus pakviesti dalyvauti Kaune rengiamose Harinamose. Ateinantį savaitgalį, rugsėjo 13-15 dienomis, Kaune vyks rudens mugė ir tai bus ideali proga pamokslauti gatvėse kartojant šventus vardus, platinant knygas ir dalinant prasadą. Tad mes labai tikimės jūsų dalyvavimo, kad įvyktų džiugi sankirtana-jagja.
 
Taip pat jei mokate gaminti sausainius ar saldžius rutuliukus, galima būtų pagaminti ir išdalinti kaip Krišną-prasadą gatvėse, taip padedant žmonėms prisiminti savo dvasinę padėtį.

Rinksimės šventykloje:

Penktadienį 17:00
Šeštadienį 15:00 - Atvyks „Harinam Mandir“ brahmačariai!
Sekmadienį 15:15

Šri Harinam Sankirtan jagja ki! Jay!

2019-09-09
JM Sankaršan das Adhikari vizitas

Rugsėjo 18-29 d. Lietuvoje viešės Dvasinis Mokytojas JM Sankaršan das Adhkari su žmona JM Višnu Prija Gurumata. Mokytojas dalinsis savo ilgamete patirtimi, kurią įgijo sekdamas savo dvasinio mokytojo A. Č. Bhaktivedanta Svamio Prabhupados lotosinėmis pėdomis. JM Sankaršan das Adhikari su žmona du kartus per metus apkeliauja žemės rutulį. Entuziazmas iš šios asmenybės tiesiog trykšta, tad kviečiame nepraleisti progos pabendrauti su tikrai šventu žmogumi.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-08
Savaitės programa 09.09-09.15

Harė Krišna!

Skelbiame savaitės programą! Turime džiugių žinių – šventės dar nesibaigė! Be to, mūsų kuklioje šventyklėlėje nesiliauja lankęsi garbūs svečiai... ir visa tai tik jūsų palaikymo dėka! 

Taigi, antradienį, per Vamana dvadašį, švęsime Vamanadevos apsireiškimo dieną (pasninkas iki pietų). 

18:00 - JM Devanath prabhu paskaita

19:00 - Gaurarati ir kirtanas

20:15 - Prasadas

Taip pat, šeštadienį ryte „Šrimad Bhagavatam“ paskaitą skaitys garbingas svęčias iš Ispanijos – JŠ Jadunandana Svamis. Siūlome nepraleisti progos susipažinti su iškilia, šventa asmenybe. 

*Pataisymas: Paršva ekadašis - pirmadienį (09.09), pasninkas už ekadašį bei Vamana dvadašį - antradienį (09.10). Pasninką nutraukite trečiadienį (09.11) 06:48-11:09.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA


2019-09-02
Artėja Radhaštamis!

Artėja Šrimati Radharani apsireiškimo diena! Rugsėjo 6 d., penktadienį, Kauno Šri Šri Nitai Gaura Čandros šventykloje švęsime šią nuostabią šventę. Dainuosime, šoksime, klausysimės nektaro kupinų istorijų, supsime Viešpatį ir dar daug visko! Numatoma programa:


15:00 Harinama

17:00 - Bhadžanai ir Dievybių supimas

17:30 - Paskaita (JM Bhavananda Raya prabhu)

19:00 - Kultūrinė programa

19:30 - Arati ir kirtanas

20:30 - Prasadas 

Labai laukiame pagalbos ruošiantis šventei. Jei galite ir norite prisidėti, prašome kreiptis telefonu 862825108 (Jagadišvara das).

2019-09-01
Savaitės programa 09.02-09.08

Harė Krišna!


Naujos savaitės programa! Tęsiame Viešpaties Čaitanjos pamokslavimo misiją reguliariomis paskaitomis, kirtanais, Dievybių garbinimu, Harinamomis ir t.t. Kviečiame visus norinčius sudalyvauti sankirtanos judėjimo skleidime prisijungiant pasiklausyti paskaitų ir pagilinti dvasinį žinojimą bendraujant su realizuotomis asmenybėmis bei užsiimant praktine tarnyste. Kaip žinome Šri Krišna apie mus sužinoti gali tik per Šrimati Radharani, tad, Jos apsireiškimo dienos belaukiant, kviečiame pradėti medituoti, ką galime pasiūlyti Šrimati Radharani.

Besiruošiant didžiajai šventei, šventykloje vyks maha-talkos. Jeigu norite gauti malonės, prisijunkite! (dėl tikslaus laiko kreipkitės tel.: 862825108 Jagadisvara das)

Pirmadienį vakare, 18 val., vyks kirtanas. Esate laukiami pasinerti į Šventų Vardų nektarą.


Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA