Naujienos

2019-10-21
Kviečiame į Harinamas!

Kviečiame visus sudalyvauti nuostabiose Harinamose!

Antradienį 14:30 val. vyks matadžių Harinama

Penktadienį 17:00 val visi laukiami Harinamoje kartu su New Godrumos atsidavusiais

Šeštadienį 17:00 val. kviečiame prisijungti prie Harinamos  kartu su vienuoliais iš Švento vardo vienuolyno

2019-10-20
Savaitės programa! (10.21- 10.27)

Nuostabiausios Šrimad Bhagavatam" paskaitos kiekvieną rytą nuo  07:45 val. su puikiais lektoriais!   
Pirmadienis- Šrilos Prabhupados audio įrašas su vertimu į lietuvių kalbą. 

Antradienis- JM Ram Gopal prabhu

Trečiadienis- JM Ajata Šatru prabhu 

Ketvirtadienis- JM Šankara Pandit prabhu     

Penktadienis- JM Devanath prabhu

Šeštadienis- JM Kedaranatha Prana prabhu

Sekmadienis- JM Krišna Katha prabhu

Ketvirtadienį 18 val. Bhagavad-gitos" paskaitoje savo realizacijomis dalinsis JM Dayavrata prabhu.

Sekmadieninę  paskaitą (12:00 val.) skaitys garbus svečias JM Krišna Katha prabhu.

Tad laukiam jūsų čia, Šri Šri Nitai Gaura Čandros šventykloje.

2019-10-13
Savaitės programa 10.14-10.20

Harė Krišna! 

Skelbiame savaitės programą ir kviečiame visus pasinerti į ypatingą Damodaros mėnesio nektarą. Kas vakarą po Gaurarati 19 val. skambės Damodaraštakos maldos ir turėsite visas galimybes pasiūlyti savo širdis Šri Šri Radha Damodarai ir Šri Šri Nitai Gaura Čandrai aukodami ghi liepsneles. 

„Kārtikos mėnesį kiekvienas turi garbinti Viešpatį Dāmodarą ir kasdien skaityti maldas, vadinamas Dāmodarāṣṭaka, kurias išsakė išminčius Satyavrata ir kurios patraukia Viešpaties Dāmodaros dėmesį.“
(„Śrī Hari-bhakti-vilāsa“ 2.16.198)

„Kartikos mėnesį kiekvienas turi garbinti Viešpatį Damodarą ir kasdien skaityti maldas, vadinamas Damodaraštaka, kurias išsakė išminčius Satyavrata ir kurios patraukia Viešpaties Damodaros dėmesį.“ („Śrī Hari-bhakti-vilāsa“ 2.16.198)Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA2019-10-09
Šventyklos talka ir Damodaros mėnėsio pradžia!

Brangūs atsidavę, ateinantį šeštadienį 10.12 vyks didelis pasitvarkymas šventykloje prieš prasidedant ypatingajam Kartikos mėnesiui. Tad mes norime pakviesti visus bendruomenės narius ir visus, kurie neabejingi švarai ir nori patirti daug malonės iš širdies valymo proceso, sudalyvauti talkoje! Pradėsime šeštadienį 10:30.

* Dėmesio!

Sekmadienį laukia ypatinga programa! Šią dieną prasideda Damodaros mėnuo, tad po paskaitos vyks ugnelių siūlymas, Damodaraštakos giedojimas, ir prasadas :) 
Būtinai sudalyvaukite!

Detalesnė programa:

12:00-13:30 paskaita
13:30-13:50 arati + kirtanas
13:50 Damodaraštakos giesmė
14:30 prasadas

862825108 Jagadišvara das

2019-10-07
Savaitės programa 10.07-10.13

Harė Krišna!

*** Dėmesio! Netikėtos
svečio iš Rusijos - JM Vedanta-krit prabhu - paskaitos antradienį ir trečiadienį. Lektorius daug kalba apie šeimyninius santykius ir užsiima konsultacijomis šia tema. 

Skelbiame savaitės programą ir kviečiame į svečius, paklausyti kaip šlovinamas Viešpats Šri Krišna su savo palydovais. Programoje šventyklos prezidento, JM Devanath pr., paskaita ir kitų vyresnių atsidavusių bei šventyklos gyventojų paskaitos. Ketvirtadienį „Bhagavad-gitos“ paskaitą maloningai paskaitys JM Jadavi Devaki matadži, o sekmadienio šventės paskaitą skaitys garbingas svečias - JM Anantara prabhu. Štai jo paties žinutė:

KAIP ĮSIKVĖPTI GYVENTI IR TARNAUTI DIEVUI?
Lektorius – Anantara das
 
Daugelio mūsų ir mūsų artimųjų gyvenime būna įvairios krizės, kai nesinori ne tik kažką daryti, bet nesinori ir gyventi.
Dar sunkiau yra suprasti, kad žmogaus  gyvenimo prasmė - išmokti tarnauti Dievui.
Iš kur gauti jėgų naujam gyvenimui po krizės, iš kur semtis jėgų kasdieniniame gyvenime ir kaip įsikvėpti tarnauti Dievui išgirsite paskaitoje..
Ateikite. Ateikite ir atsiveskite savo artimuosius.
Su meile.
 
Jūsų tarnas
Anantara das
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA2019-10-04
Bendruomenės susirinkimas

Harė Krišna mieli atsidavę!
Informuojame jus, kad šį šeštadienį (09.05) numatomas bendruomenės susirinkimas. Pradžia 10:30

2019-10-01
Savaitės programa 09.30 - 10.06

Harė Krišna! 

Skelbiame savaitės programą ir laukiame jūsų klausytis kasdieninių paskaitų.. Ketvirtadienį skaitysime „Bhagavad-gita“ su JM Amalatama prabhu, sekmadienį svečių programos pasktaitą skaitys JM Druvananda prabhu! *Sekmadieninė programa bus įprasta, be ilgesnio kirtano.

O Viešpatie, didūs išminčiai apdainuoja Tave nuostabiomis eilėmis. Jų žodžiai, šlovinantys Tavo lotosines pėdas, panašūs į šafrano žiedadulkes. Kai transcendentiniai garsai, besiliejantys iš didžių bhaktų lūpų, atneša nuo Tavo lotosinių pėdų užmarštin paskendusiai gyvajai esybei šafrano žiedadulkių aromatą , ji palaipsniui ima prisiminti savo amžinus saitus su Tavimi. Taip bhaktai ilgainiui suvokia žmogaus gyvenimo skirtį. Todėl, o Viešpatie, aš neprašau Tavęs jokių palaiminimų, išskyrus galimybės klausytis Tavo tyrų bhaktų.
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-27
Harinama ir paskaita su JM Prabhavišnu prabhu!!!

Harė Krišna!
Norime jus maloniai pakviesti rytoj (šeštadienį) 16 val. į Harinama su JM Prabhavišnu prabhu. Tai mokytojas, kuris dalyvavo ir atidarė Rathayatros festivalį Lietuvoje pirmą kartą.. Tai labai svarbi asmenybė Lietuvos Krišnos sąmonės istorijoje, tad nepraleiskite galimybės!
Po Harinamos, 18 val., vyks paskaita.

2019-09-24
Savaitės programa 09.23 - 09.28

Harė Krišna! 

Skelbiame savaitės programą ir pranešame, kad keičiasi Mokytojo JM Sankaršan das Adhikari vizito tvarkaraštis. Mokytojo nebus Kaune iki ketvirtadienio. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio mokytojas lankysis Vilniuje ir ten skaitys paskaitas vakarais ir rytais.

Tad jūsų laukiame jau ketvirtadienį ryte apsilankyti pas mus ir paragauti skanaus „Šrimad Bhagavatam“ nektaro. Taip pat, trečiadienį švęsime Indira Ekadašį – puiki proga giliau nerti į šventraščių studijas, kirtaną, džapą ar kitą Krišnos sąmonės veiklą.
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-23
JM Prabhavšnu pr. ir JM Anaghos pr. vizitai

Harė Krišna!
Džiugios naujienos! Mūsų šventyklą nuolat lanko garbūs svečiai.
Taigi, rytoj vakare 18 val. svečias iš Rusijos – JM Anagha prabhu – skaitys paskaitą apie vaišnavų santykių ypatumus bei trečiadienį „Šrimad Bhagavatam“ paskaitą.

Taip pat šeštadienį lankysis JM Prabhavišnu prabhu ir skaitys vakarinę paskaitą 18 val. Visi esate labai laukiami išklausyti, ką turi pasakyti šie didūs vaišnavai. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA