Naujienos

2020-01-26
Savaitės programa 01.27-02.02

Harė Krišna!
Pasitinkame naują savaitę su programa, pilna Krišnos sąmonės. Beje, savaitės pabaigoje švęsime Šri Advaitos Ačarjos apsireiškimo dieną, kuri pažymi dar ir tai, kad neužilgo apsireikš Viešpats Nijananda bei Viešpats Gauranga. 

Šeštadienį po švetės vyks Maha Harinama. Mes labai norime, kad šios didžios šventės metu į Harinamą išeitų kuo daugiau atsidavusių. Laukiame ir jusų su draugais!
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-01-25
Kvietimas tarnauti Lenkijoje

Harė Krišna, brangūs bhaktai! Prašome priimti mūsų nusilenkimus.

Mes norėtume pakviesti į šventyklą „Naujasis Šantipuras“ Čarnove, Lenkijoje. Kviečiame: virėjus (ar tuos, kurie norėtų išmokti gaminti maistą), norinčius tarnauti Panča-tatvai ant altoriaus brahmanus (pudžarius), taip pat bhaktus, kurie norėtų užsiimti žemės ūkiu ir karvių priežiūra.

Šventykla siūlo geras gyvenimo sąlygas, pagalbą gaunant visus reikalingus dokumentus teisėtai viešėti Lenkijoje, suteikiame socialines sąlygas ir pinigines išmokas. Vasarą suteikiame galimybę dalyvauti Indijos festivalyje kartu su Indradyumna Svamiu Maharadžu.

Jei norite susisiekti, rusų ar anglų kalbomis rašykite šiuo adresu:

„Prema Bhakti Prada Dasa“

premabhakti@wp.pl

Kontaktinis telefonas: +48 697209682 - „Prema Bhakti Prada dasa“

Galima rasti „WhatsApp“.

https://www.facebook.com/nowe.santipur/?fref=ts

2020-01-22
Šventyklos talka

Harė Krišna!
Šį šeštadienį, 25 d.,  nuo 10:30 iki 13 val. visi laukiami šventyklos talkoje. Kviečiame prisijungti, ir tokiu būdu pasitarnauti skleidžiant Viešpaties Čaitanijos sankirtanos judėjimą po visą pasaulį. Valant šventyklą mes puošiame savo širdį, tad nepraleiskime progos prašviesėti :)

Dėl detalių kreipkitės į Jagadišvara das tel.: 862825108

2020-01-21
Savaitės programa 01.20 - 01.26

Harė Krišna!
Tęsiame sankirtana jagijos procesą. Tai yra klausymosi ir atkartojimo procesą. Grįžtame su reguliariomis Šrimad Bhagavatam paskaitomis, bei kitais renginiais..Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA


2020-01-12
Savaitės programa 01.13 - 01.19

Harė Krišna! 
Naujos savaitės programa! Savaitės pradžioje nusimato keletas paskaitų ir ruošimės keliauti į Vilnių, kur vyks didelė šventė: Baltijos vaišnavų žiemos festivalis. Čia sugūžės didžios sielos iš Baltijos šalių ir ne tik. Tad nepraleiskite progos ir jūs! Kviečiame prisijungti! Užsiregistruoti galite šiame puslapyje: http://festivals.lt/ziemos-festivalis/Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA


2020-01-05
Savaitės programa 12.06-12.12

Nitai Gauranga!!!

Skelbiame savaitės programą ir kviečiame pasijungti į šventyklos gyvenimą, klausytis ir kartoti, užsiimti atsidavimo tarnyste, kuri suteikia nemirtingumą, nes tampame pastebėti prie Šri Krišnos lotoso pėdų. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-01-04
Matadžių susibūrimas

Sausio 12 dieną 17:00 valandą visų Deivių ir Matadžių labai laukiame restorano „Radharanė“ apatinėje salėje (M. Daukšos g. 28), kur savo neįkainojama gyvenimo patirtimi dalinsis JM Indira Madhavi matadži (Inga Krukauskienė) iš Vilniaus. Bus prasado!!!

Atsilyginimas: savanoriška auka


2019-12-29
Savaitės programa 12.30-01.05

Nitai Gauranga! 
Skelbiame savaitės programą ir kviečiame visus mėgautis Šrimad Bhagavatam“ nektaru ir pamiršti visus slegiančius rūpesčius. 

Taip pat norime jus pakviesti sutikti nujus metus Krišnos bhaktų apsuptyje. Juk sakoma, kaip sutiksi naujus metus, tokie jie ir bus. O juk mes norime būti kirtane amžinai, ar ne? Tad jūsų lauks nuostabi programa ir puikus prasadas. (Jeigu norite ir turite galimybę pagaminti prasado namie, galite atsinešti į šventę ir pavaišinti atsidavusius).

Visi, kurie klausosi autoritetingo pasakotojo deklamuojamos Šrimad Bhagavatam, būtinai taps nuoširdžiais Viešpaties Krišnos – to, kuris dovanoja išvadavimą – sekėjais. Niekas taip įdėmiai nesiklausė Šrimad Bhagavatam kaip Maharadža Parikšitas ir nebuvo geresnio pasakotojo už Šukadevą Gosvamį. Todėl tas, kuris ima pavyzdį iš neprilygstamo pasakotojo ar klausytojo, Šukadevos Gosvamio ar Maharadžos Parikšito, būtinai, kaip ir jie, pelnys išvadavimą.“ ŠB 2.1.10 komentaras. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-12-27
Naujieji Metai kartu su atsidavusiais

Harė Krišna!

Kviečiame visus kartu dalyvauti Naujųjų Metų šventėje gruodžio 31 d. 

Programoje – paskaita, kirtanas, Harinama ir geriausia nuotaika.

Pradėsime 18 val. Savanorių pr. 37, Šri Šri Nitai Gaura Čandra šventykloje

Linkime jums „Krišna-sąmoningų“ naujų metų!2019-12-22
Savaitės programa

Harė Krišna!
Skelbiame savaitės programą! Dienos praleistos kartu aptariant Viešpaties Krišnos žaidimus yra visuomet geros. Tai įprasmina mūsų būtį ir padeda atsikratyti kūniškos sampratos, kuri mus verčia tai džiaugtis, tai vėl kentėti. Kodėl nesidžiaugti nuolatos? Vedos sako, kad tai mūsų prigimtis.

Programoje nuostabiausi pamokslautojai dalinsis savo realizacijomis. Tad nepraleiskite progos! 

Taip pat norime jus pakviesti gruodžio 31 d. 18 val. sutikti naujuosius metus kartu su atsidavusiais. Programoje paskaita, kirtanas, maha-harinama ir prasadas. (detali informacija jau greitai).Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA