Naujienos

2019-05-21
Vedų akademijos naujienlaiškis


Harė Krišna!

Gerbiamieji, jau kurį laiką Kauno šventyklos brahmačariai/studentai leidžia savo elektroninį naujienlaiškį, skirtą atspindėti Šrilos Prabhupados mokymams, paliktiems jo knygose. Studentai-vienuoliai čia dalinasi savo trumpomis esė bei įvairiomis citatomis apie šventus vardus ir pan.

Mes neabejojame, kad jums tai bus labai naudinga ir įdomu!

Norėdami užsiregistruoti, spauskite ČIA.

O jei norite paskaityti paskutinį išleistą numerį, spauskite ČIA.

2019-05-18
Sekmadienio šventės lektorius

Su džiaugsmu pranešame, kad sekmadienio meilės šventės paskaitą skaitys gerbus svečias JM Vaninath Vasu prabhu. Kas gali būti geriau už „Bhagavad-gitos“ išmintį, išgirstą iš brandžios asmenybės? Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.

2019-05-15
Artimiausios paskaitos

Pranešame, kad JM Madan Mohan prabhu vizitas Kauno šventykloje atšaukiamas.

Penktadienį Šrimad Bhagavatam paskaitą skaitys JM Dvidžiamani Gaura prabhu,
šeštadienį – JM Jagannath Prija prabhu,
sekmadienį – JM Šukadeva prabhu.

Nrsmha Čaturdašio paskaitą skaitys JM Šukadeva prabhu.

2019-05-13
JM Šriman Sankaršan das Adhikari vizitas

Harė Krišna!
JM Šriman Sankaršan das Adhikari ir JM Višnu Prijos Guru matadži vizito festivalis tęsiasi. Primename, kad esate ypatingai laukiami sudalyvauti programose!

* Vizito tvarkaraštis pasikeitė. Mokytojas Klaipėdoje lankysis tračiadienį (vakare) ir sugrįš į Kauną pirmadienį.
2019-05-08
Narasimha Čaturdaši

Visi kviečiami į Viešpaties Narasimhos apsireiškimo šventę! Oficiali šventės pradžia bus Harinama 16 val, 18 val. JM Šukadevos pr. paskaita, kirtanas ir prasadas!
Šri Šri Narasimha Bhagavan maha mahotsava ki! Jay!

2019-05-03
Atnaujintas Sankaršan Das Adhikari vizito grafikas

Mokytojas atvyksta į Lietuvą šiek tiek ankščiau nei planuota. Nepraleiskite progos gauti bendravimo su Šrilos Prabhupados mokiniu.

2019-04-30
JM Višvavasu prabhu paskaitos

JM Višvavasu prabhu ketvirtadienį paskaitos skaityti negalės, bet trečiadienį (rytoj) skaitys seminarą apie santykius nuo 16:00 val. iki 20:00 val.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.

2019-04-28
Šventyklos talka

Harė Krišna!
Šį antradienį, 30 d. nuo 10 iki 13 val. visi vyrukai ir vyriškiai laukiami šventyklos talkoje. Planuojame pernešti plytas bei lentas iš kambario statybose į sandelį. Tad jūsų pagalba būtų begalo naudinga. Po talkos jūsų laukia puikiausias prasadas. 
Dėl detalių kreipkitės į Dina Dayal das tel. 860977691

2019-04-28
Savaitės programa 04.29 - 05.05

Savaitės programa!

Visus kviečiame į pačias nuostabiausias paskaitas, Harinamas ir kitas programas. Šią savaitę laukia ekadašis, tad vakare kartu studijuosime „Bhagavad-gita“ vedami JM Ram Gopal prabhu, Ketvirtadienį lankysis garbus svečias JM Višvavasu prabhu, skaitys „Šrimad Bhagavatam“ paskaitą. O vakare 18 val. Bhakta Antanas dalinsis „Bhagavad-Gitos“ realizacijomis.

Taip pat laukia JM Džaganath Prija prabhu, JM Dhruvanandos prabhu rytinės paskaitos.

Ir, žinoma, „sekmadienio meilės puotos“ paskaitą skaitys prezidentas JM Kedaranatha Prana prabhu.

Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.

2019-04-23
Pagalba Kristinai

Kaip jau minėjome, labai reikalinga atsidavusiųjų pagalba matadži Kristinai. Jos reabilitaciniam gydymui reikia apie 1500 Eur. Prašome pagelbėti šiai atsidavusiai. Padėti galima piniginiais pavedimais į banko sąskaitą: Kristina Kairiūkštytė LT047300010108741640. Taip pat reikalinga pagalba nuvežant pas gydytojus, galima paremti prasadu arba palaikyti asmeniniu dėmesiu. Ačiū visiems, ištiesiantiems pagalbos ranką tikėjimo sesei!