Naujienos

2020-01-05
Savaitės programa 12.06-12.12

Nitai Gauranga!!!

Skelbiame savaitės programą ir kviečiame pasijungti į šventyklos gyvenimą, klausytis ir kartoti, užsiimti atsidavimo tarnyste, kuri suteikia nemirtingumą, nes tampame pastebėti prie Šri Krišnos lotoso pėdų. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-01-04
Matadžių susibūrimas

Sausio 12 dieną 17:00 valandą visų Deivių ir Matadžių labai laukiame restorano „Radharanė“ apatinėje salėje (M. Daukšos g. 28), kur savo neįkainojama gyvenimo patirtimi dalinsis JM Indira Madhavi matadži (Inga Krukauskienė) iš Vilniaus. Bus prasado!!!

Atsilyginimas: savanoriška auka


2019-12-29
Savaitės programa 12.30-01.05

Nitai Gauranga! 
Skelbiame savaitės programą ir kviečiame visus mėgautis Šrimad Bhagavatam“ nektaru ir pamiršti visus slegiančius rūpesčius. 

Taip pat norime jus pakviesti sutikti nujus metus Krišnos bhaktų apsuptyje. Juk sakoma, kaip sutiksi naujus metus, tokie jie ir bus. O juk mes norime būti kirtane amžinai, ar ne? Tad jūsų lauks nuostabi programa ir puikus prasadas. (Jeigu norite ir turite galimybę pagaminti prasado namie, galite atsinešti į šventę ir pavaišinti atsidavusius).

Visi, kurie klausosi autoritetingo pasakotojo deklamuojamos Šrimad Bhagavatam, būtinai taps nuoširdžiais Viešpaties Krišnos – to, kuris dovanoja išvadavimą – sekėjais. Niekas taip įdėmiai nesiklausė Šrimad Bhagavatam kaip Maharadža Parikšitas ir nebuvo geresnio pasakotojo už Šukadevą Gosvamį. Todėl tas, kuris ima pavyzdį iš neprilygstamo pasakotojo ar klausytojo, Šukadevos Gosvamio ar Maharadžos Parikšito, būtinai, kaip ir jie, pelnys išvadavimą.“ ŠB 2.1.10 komentaras. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-12-27
Naujieji Metai kartu su atsidavusiais

Harė Krišna!

Kviečiame visus kartu dalyvauti Naujųjų Metų šventėje gruodžio 31 d. 

Programoje – paskaita, kirtanas, Harinama ir geriausia nuotaika.

Pradėsime 18 val. Savanorių pr. 37, Šri Šri Nitai Gaura Čandra šventykloje

Linkime jums „Krišna-sąmoningų“ naujų metų!2019-12-22
Savaitės programa

Harė Krišna!
Skelbiame savaitės programą! Dienos praleistos kartu aptariant Viešpaties Krišnos žaidimus yra visuomet geros. Tai įprasmina mūsų būtį ir padeda atsikratyti kūniškos sampratos, kuri mus verčia tai džiaugtis, tai vėl kentėti. Kodėl nesidžiaugti nuolatos? Vedos sako, kad tai mūsų prigimtis.

Programoje nuostabiausi pamokslautojai dalinsis savo realizacijomis. Tad nepraleiskite progos! 

Taip pat norime jus pakviesti gruodžio 31 d. 18 val. sutikti naujuosius metus kartu su atsidavusiais. Programoje paskaita, kirtanas, maha-harinama ir prasadas. (detali informacija jau greitai).Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-12-16
JŠ Bhakti Čaitanja Svamio vizitas

Mieli atsidavę, kviečiame jus visus pasinaudoti nuostabia proga pabendrauti su tiesioginiu Šrilos Prabhupados mokiniu, JŠ Bhakti Čaintanja Svamiu. Maharadžas paskaitas skaitys ketvirtadienį vakare bei penktadienį ryte.

2019-12-15
Savaitės programa 12.16 - 12.22

Harė Krišna! 
Kitą savaitę mūsų laukia didelės dozės Krišna bhakti su garbingais svečiais! Ketvirtadienį (ir, galbūt, penktadienį) lankysis Jo Šventenybė Bhakti Čaitanja Svamis. Jis skaitys nuostabią paskaitą 19 d., 18 val. O sekmadienį svečiuosis Jo Šventenybė Ananda Vardhana Svamis, todėl nusimato ypatinga sekmadieninė programa!

 
 Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-12-11
108-ių palydovų šventė

2019-12-09
Bendruomenės susirinkimas

Harė Krišna! 
Brangūs atsidavę, kviečiame jus šį trečiadienį, gruodžio 11 dieną, 17:30 į bendruomenės susirinkimą šeimos išlaikymo klausimais.

2019-12-09
Savaitės programa 12.09 - 12.15

Kviečiame pasijungti į šventyklos gyvenimą, klausant paskaitų, seminarų, pagerbiant prasadą, šokant ir dainuojant kirtaną bei kitaip tarnaujant Šri Čaitanjos Mahaprabhu judėjimui. :) Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIAa