Naujienos

2020-03-10
Talka šventyklos kieme!

Harė Krišna!
Šį šeštadienį (kovo 14 d.) nuo 10 iki 13 val. visi vyrukai ir vyriškiai laukiami šventyklos talkoje. Planuojame išnešti daiktus ir nugriauti sandėliuką, kurio vietoje įrengsime  automobilių stovėjimo aikštelę. Kviečiame prisijungti. Po talkos mūsų laukia puikiausias prasadas. 
Dėl detalių kreipkitės į Dina Dayal das tel. +37060977691


Talkos progresas:


2020-03-10
Kiemo praplatinimo darbai
Kiemo praplatinimo darbai prasideda! Į pagalba bhakta Jonas iš Vokietijos ir Bhakta Denisas iš Rusijos.


2020-03-10
Savaitės programa 03.08-03.15

Gauranga! Gauranga! Gauranga!

Sveikiname visus su didžiausios šventės išvakarėmis! Jau rytoj, visi kas tik turi kojas begs į gatvę dainuoti šventų vardų Viešpaties Gaurangos džiaugsmui, o po to šoksim, klausysim paskaitos ir ragausim ypatingą Nitai Gaura Čandros bhagavat prasadą!!! Linkime nepraleisti galimybės padaryti miiiiilžinišką dvasinę pažangą ir gauti Viešpaties Gaurangos malonę. 

Sakoma, kad jei prašai Krišnos milijono, - Jis tau jį duos. Bet Viešpats Gauranga, jei tik Jis tave pastebės, Jis tave pagaus ir per prievartą sugrūs milijoną į jūsų kišenę. Tokį viešpatį mes garbiname, Tą, kuris dalina gyvenimo tobulumą, Krišna Prema nediskriminuodamas, tereikia pakliūti į Jo akiratį, kažkokiu, betkokiu būdu susiliesti su Juo, Jo bhaktais. Tad betkas, kas tik trokšta patirti Gaurangos malonę kviečiame prisijungti prie šventės pirmadienį dalyvaujant ar prisidedant paruošiant salę, suvežant daiktus ar kitais būdais. 

Visi norintys prisidėti kontaktuokite Krišna Kumar prabhu : +37062336701

*** DĖMESIO! Sekmadienio svečių programos paskaitą 12 val. Skaitys JM Nitjananda prabhu! ***Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-03-02
Gaura Purnima!!!

Gaura Purnimos šventė!!!

Kovo 9 d.

Harinama 15:00 (Savanorių pr. 37)
Abhišeka 17:00 (Savanorių pr. 178, Dievybes maudyti galima turintiems pirmą ar antrą iniciacijas)
Paskaita 18:00 (Nitjananda prabhu)
Gaurarati, kultūrinė programa ir kirtanas 19:15
Prasadas 21:00

https://www.youtu.be/L78KIiuG26g

2020-03-01
Savaitės programa 03.02-03.08

Nitai Gauranga!

Savaitė prieš didžiają šventę, vaišnaviškus naujuosius metus - Gaura Purnimą. Tai Viešpaties Čaitanijos apsireiškimo diena, asmenybės, kuri davė visiems kelią kaip pasiekti gyvenimo tobulumą amžiuje kuriame atrodytų dvasingumo ir būti negali. Todėl tai reta galimybė užsiimti meditacija jau dabar, klausantis, tarnaujant, paaukojant savo laiką viešpačiui Čaitanijai bei jo atsidavusiems. 

Kaip visuomet reguliariai klausysimės Šrimad Bhagavatam paskaitų iš puikių atsidavusių iš Harinam Mandir vienuolyno, bendruomenės vyresniųjų JM Dhruvanandos pr., JM Ekaništha Bharata prabhu paskaitys Bhagavad-gitos paskaitą ketvirtadienį, o sekmadieninę svečių programos paskaitą skaitys šventyklos prazidentas JM Devanath prabhu.!!! 

Beje, prieš Gaura Purnimą, šeštadienį, 07d. Kviečiame visus į šventyklos talką! pradžia 10:30 Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-03-01
Talka Šventykloje! KOVO 7 dieną

     *** Dėmesio, talka nukeliama į Kovo 7 dieną ***
Kviečiame visus galinčius ir norinčius prisijungti prie Kauno Viešpaties Čaitanjos šventyklos atmosferos tobulinimo. KOVO 7 dieną, 10:30 rinksimės valyti ir gražinti šventyklą. Jei dar nebandėte to daryti, būtinai išmeginkite – rezultatas jus nustebins! 
Po talkos – gardūs mahaprasadiniai pietūs! 
Dėl detalių kreipkitės į Džagadišvarą das 
tel. nr.: +37062825108

2020-02-29
Keičiasi sekmadieninės programos lektorius

Harė Krišna!
Informuojame, kad sekmadienį JM Nritja Gopal prabhu paskaitos skaityti negalės, paskaitą maloningai paskaitys JM Ekaništha Bharata prabhu! Laukiame visų klausytis nuostabiausios Krišna kathos :) 

2020-02-23
Savaitės programa 02.24-03.01

Nitai Gauranga!

Skelbiame savaitės programą! Tęsiame studijuoti vedinius raštus kaip Šrimad Bhagavatam ir Bhagavad-gita ir laukiame visų susidomėjisių dvasiniu gyvenimu. 

Sekmadieninę svečių programos paskaitą mums paskaitys JM Nritja Gopal prabhu! Daugelis jį pažįsta kaip Vaišnavų vasaros festivalio organizatorių! Nepraleiskite progos! 

„Reguliariai lankant Bhagavatam paskaitas ir tarnaujant tyram bhaktui beveik viskas, kas slegia širdį, išsisklaido ir joje visiems laikams įsigali meilės tarnystė trancendentinėmis giesmėmis šlovinamam Dievo Asmeniui“. Šrimad Bhagavatam
1.2.18Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-02-18
Namahata pas Ram Vidžai prabhu

Brangūs atsidavę, norime jus pakviesti į programą, namahatą, Ram Vidžai pr. ir mat. Damajanti namuose. Programoje paskaita (Prabhupada katha), kirtanas ir prasadas. Esate visi labai laukiami!
Namahata vyks šį šeštadienį 16 val.
Dėl tikslaus adreso ir kitų detalių kreipkitės į Ram Vidžai prabhu tel. nr. 868504387.

2020-02-16
Savaitės programa 02.17-02.23

Nitai Gauranga!

Kviečiame visus užeiti ir pasinerti į dvasinio pasaulio atmosferą, palikus visą kasdieninį nerimą nuošaly. Vienintelė panacėja nuo visų nelaimių yra klausytis, giedoti, aukoti savo veiksmus bei laiką Aukščiausiojo Viešpaties Šri Krišnos džiaugsmui. Vaistai, patikrinti išminčių bei laiko, pasiekia mus nuo seniausių laikų. Sako, išmintigi žmonės renkasi visą savo laliką paskirti šiam tikslui.

„Būki pagarbintas dar ir dar kartą, šviesiausias Viešpatie Šri Krišna. Atsidavę Tavo lotoso pėdoms, išmintingieji visiškai atsižada dabartinio ir būsimų gyvenimų ir be jokių sunkumų artėja į dvasinį tikslą.“ -  Šrimad Bhagavatam 2.4.16

* Šeštadienį Harinamos nebus, vietoje jos kviečiame jus į Namahatą pas Ram Vidžai prabhu. Infomacija naujienose.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA