Naujienos

2019-10-04
Bendruomenės susirinkimas

Harė Krišna mieli atsidavę!
Informuojame jus, kad šį šeštadienį (09.05) numatomas bendruomenės susirinkimas. Pradžia 10:30

2019-10-01
Savaitės programa 09.30 - 10.06

Harė Krišna! 

Skelbiame savaitės programą ir laukiame jūsų klausytis kasdieninių paskaitų.. Ketvirtadienį skaitysime „Bhagavad-gita“ su JM Amalatama prabhu, sekmadienį svečių programos pasktaitą skaitys JM Druvananda prabhu! *Sekmadieninė programa bus įprasta, be ilgesnio kirtano.

O Viešpatie, didūs išminčiai apdainuoja Tave nuostabiomis eilėmis. Jų žodžiai, šlovinantys Tavo lotosines pėdas, panašūs į šafrano žiedadulkes. Kai transcendentiniai garsai, besiliejantys iš didžių bhaktų lūpų, atneša nuo Tavo lotosinių pėdų užmarštin paskendusiai gyvajai esybei šafrano žiedadulkių aromatą , ji palaipsniui ima prisiminti savo amžinus saitus su Tavimi. Taip bhaktai ilgainiui suvokia žmogaus gyvenimo skirtį. Todėl, o Viešpatie, aš neprašau Tavęs jokių palaiminimų, išskyrus galimybės klausytis Tavo tyrų bhaktų.
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-27
Harinama ir paskaita su JM Prabhavišnu prabhu!!!

Harė Krišna!
Norime jus maloniai pakviesti rytoj (šeštadienį) 16 val. į Harinama su JM Prabhavišnu prabhu. Tai mokytojas, kuris dalyvavo ir atidarė Rathayatros festivalį Lietuvoje pirmą kartą.. Tai labai svarbi asmenybė Lietuvos Krišnos sąmonės istorijoje, tad nepraleiskite galimybės!
Po Harinamos, 18 val., vyks paskaita.

2019-09-24
Savaitės programa 09.23 - 09.28

Harė Krišna! 

Skelbiame savaitės programą ir pranešame, kad keičiasi Mokytojo JM Sankaršan das Adhikari vizito tvarkaraštis. Mokytojo nebus Kaune iki ketvirtadienio. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio mokytojas lankysis Vilniuje ir ten skaitys paskaitas vakarais ir rytais.

Tad jūsų laukiame jau ketvirtadienį ryte apsilankyti pas mus ir paragauti skanaus „Šrimad Bhagavatam“ nektaro. Taip pat, trečiadienį švęsime Indira Ekadašį – puiki proga giliau nerti į šventraščių studijas, kirtaną, džapą ar kitą Krišnos sąmonės veiklą.
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-23
JM Prabhavšnu pr. ir JM Anaghos pr. vizitai

Harė Krišna!
Džiugios naujienos! Mūsų šventyklą nuolat lanko garbūs svečiai.
Taigi, rytoj vakare 18 val. svečias iš Rusijos – JM Anagha prabhu – skaitys paskaitą apie vaišnavų santykių ypatumus bei trečiadienį „Šrimad Bhagavatam“ paskaitą.

Taip pat šeštadienį lankysis JM Prabhavišnu prabhu ir skaitys vakarinę paskaitą 18 val. Visi esate labai laukiami išklausyti, ką turi pasakyti šie didūs vaišnavai. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-23
Atnaujintas JM Sankaršan das Adhikari paskaitų grafikas

Brangūs atsidavę, informuojame, kad pasikeitė dvasinio lyderio JM Sankaršan das Adhikari vizito tvarkaraštis. Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-19
Keičiasi „Šrimad Bhagavatam“ paskaitos lektorius

Harė Krišna!

Norime jus informuoti, kad rytoj Šrimati Višnu Prijos matadži rytinės paskaitos nebus.
Paskaitą skaitys JM Kedaranath Prana prabhu.
Visų be galo laukiame.

2019-09-15
Savaitė programa 09.16 - 09.22

Harė Krišna!
Skelbiame savaitės programą su džiugiomis žiniomis, kad trečiadienį vyks pirmoji JM Sankaršan das Adhikari paskaita. Visų laukiame vakare, 18 val., bei kitose šios savaitės paskaitose. Ar užsuksite? 
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2019-09-10
Harinamos Kauno rudens mugėje

Harė Krišna!
Brangūs atsidavę, norime visus pakviesti dalyvauti Kaune rengiamose Harinamose. Ateinantį savaitgalį, rugsėjo 13-15 dienomis, Kaune vyks rudens mugė ir tai bus ideali proga pamokslauti gatvėse kartojant šventus vardus, platinant knygas ir dalinant prasadą. Tad mes labai tikimės jūsų dalyvavimo, kad įvyktų džiugi sankirtana-jagja.
 
Taip pat jei mokate gaminti sausainius ar saldžius rutuliukus, galima būtų pagaminti ir išdalinti kaip Krišną-prasadą gatvėse, taip padedant žmonėms prisiminti savo dvasinę padėtį.

Rinksimės šventykloje:

Penktadienį 17:00
Šeštadienį 15:00 - Atvyks „Harinam Mandir“ brahmačariai!
Sekmadienį 15:15

Šri Harinam Sankirtan jagja ki! Jay!

2019-09-09
JM Sankaršan das Adhikari vizitas

Rugsėjo 18-29 d. Lietuvoje viešės Dvasinis Mokytojas JM Sankaršan das Adhkari su žmona JM Višnu Prija Gurumata. Mokytojas dalinsis savo ilgamete patirtimi, kurią įgijo sekdamas savo dvasinio mokytojo A. Č. Bhaktivedanta Svamio Prabhupados lotosinėmis pėdomis. JM Sankaršan das Adhikari su žmona du kartus per metus apkeliauja žemės rutulį. Entuziazmas iš šios asmenybės tiesiog trykšta, tad kviečiame nepraleisti progos pabendrauti su tikrai šventu žmogumi.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA