Naujienos

2020-02-11
Šrilos Bhaktisidhantos Sarasvačio Thakuros apsireiškimo diena

Ketvirtadienį švęsime Šrilos Bhaktisiddhantos Sarasvačio Thakuros apsireiškimo dieną. 12:00 vyks pušpandžali ceremonija, arati bei giedosime „Guru-vandana“ giesmę. Visi norintys dalyvauti laukiami šventyklos trečiame aukšte (durys gale koridoriaus). Tai vyrų ašramas, tačiau į šventę atvykti gali ir moterys.

Taip pat po pietų rengsime Harinamą. Išeisime 16:30 nuo šventyklos.

Po Harinamos 18:00 JM Devanath prabhu tradiciškai skaitys „Bhagavad-gitą“ ir dalinsis istorijomis apie Šrilą Bhaktisidhantą Sarasvatį Thakurą.

19:00 - Gaurarati ir kirtanas;

20:15 - prasadas

2020-02-09
Savaitės programa 02.10-02.16

Nitai Gauranga!

„Visur, kur vyksta pokalbiai apie Hari, yra piligrimystės vietos.“ - Šrila Bhaktisidhanta Sarasvatis Thakura.

Šventinis maratonas dar tik įpusėjo! Ketvirtadienį švęsime Šrilos Bhaktisidhantos Sarasvačio Thakuros apsireiškimo šventę. Ta proga skaitysime žymųjį „Bhagavad-gitos“ posmą apie atsidavimą dvasiniam mokytojui. Lektorius - JM Devanath prabhu.

Sekmadienį šventykloje lankysis garbus svečias – JM Anantara prabhu – ir 12 val. taip pat skaitys „Bhagavad-gitos“ paskaitą, dalinsis patirtimi ir įkvėps praktikuoti dvasinį gyvenimą. 

Taip pat kviečiame į Harinamas! Šią savaitę numatoma:
Ketvirtadienį 16:30
Penktadienį 17:00
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-02-05
Artėja Nitjanandos apsireiškimo diena!

Brangūs atsidavę, kviečiame jus į 4 dienų mini festivalį Viešpaties Nitjanandos apsireiškimo proga. Viešpats Nitjananda neabejotinai lies savo malonę visiems kurie norės ją įgyti. Todėl pasinerti į istorijas apie Viešpatį Nitjanandą, kirtanus, bei kitas tarnystės formas šiomis dienomis itin palanku!

2020-02-03
Savaitės programa 02.03 - 02.09

Skelbiame super savaitės programą!!!
Kaip žinia, ši savaitė pilna švenčių ir progų sustiprinti savo atsidavimą Viešpačiui, dalyvaujant jose. Labai kviečiame visus prisijungti ir patirti beribę palaimą, kurią dalins Viešpats Nitjananda su Savo palydovais. 

Šri Šri Nitai Gaura Premanande!!!Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-02-02
Grupės Tattva spektaklis - Svamidži

Spektaklis apie Jo Dieviškąją Kilnybę A.Č. Bhaktivedantą Svamį Prabhupadą – vasario 4 d. 18 val.

Teatras „TATTVA“ – grupė profesionalių aktorių, keliaujančių po visą Europą. Remdamiesi vedinėmis žiniomis, vaidinimo forma jie linksmai bei emocingai, bet kartu ir giliai, perteikia naudingas dvasingumo bei moralės žinias. Tai nuostabi patirtis ir garantuotos geros emocijos.

Spektaklis atviras visiems.

Spektaklis vyks rusų kalba.

2020-02-01
Kviečiame į Šri Advaitos Ačarjos atėjimo dieną!

Visų labai laukiame kartu švęsti Šri Advaitos Ačarjos atėjimo dieną! 
Visa programa žemiau plakate. Taip pat norime paminėti, kad programos pabaigoje rengsime Maha Harinamą! Tad esate labai laukiami!

2020-01-29
Talka šventykloje

Praeitą šeštadienį vyko šventykloje nuostabi kolektyvinė talka. Šveitėme virtuvę, kvietėme avarinę dujų tarnybą, valėme voratinklius laiptinėje, plovėme matadžių kambarį! Dalinamės įspūdžiais ir kiviečiame prisijungti prie talkos kitą kartą!

 

Daugiau nuotraukų paspaudus skaityti plačiau

2020-01-26
Savaitės programa 01.27-02.02

Harė Krišna!
Pasitinkame naują savaitę su programa, pilna Krišnos sąmonės. Beje, savaitės pabaigoje švęsime Šri Advaitos Ačarjos apsireiškimo dieną, kuri pažymi dar ir tai, kad neužilgo apsireikš Viešpats Nijananda bei Viešpats Gauranga. 

Šeštadienį po švetės vyks Maha Harinama. Mes labai norime, kad šios didžios šventės metu į Harinamą išeitų kuo daugiau atsidavusių. Laukiame ir jusų su draugais!
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-01-25
Kvietimas tarnauti Lenkijoje

Harė Krišna, brangūs bhaktai! Prašome priimti mūsų nusilenkimus.

Mes norėtume pakviesti į šventyklą „Naujasis Šantipuras“ Čarnove, Lenkijoje. Kviečiame: virėjus (ar tuos, kurie norėtų išmokti gaminti maistą), norinčius tarnauti Panča-tatvai ant altoriaus brahmanus (pudžarius), taip pat bhaktus, kurie norėtų užsiimti žemės ūkiu ir karvių priežiūra.

Šventykla siūlo geras gyvenimo sąlygas, pagalbą gaunant visus reikalingus dokumentus teisėtai viešėti Lenkijoje, suteikiame socialines sąlygas ir pinigines išmokas. Vasarą suteikiame galimybę dalyvauti Indijos festivalyje kartu su Indradyumna Svamiu Maharadžu.

Jei norite susisiekti, rusų ar anglų kalbomis rašykite šiuo adresu:

„Prema Bhakti Prada Dasa“

premabhakti@wp.pl

Kontaktinis telefonas: +48 697209682 - „Prema Bhakti Prada dasa“

Galima rasti „WhatsApp“.

https://www.facebook.com/nowe.santipur/?fref=ts

2020-01-22
Šventyklos talka

Harė Krišna!
Šį šeštadienį, 25 d.,  nuo 10:30 iki 13 val. visi laukiami šventyklos talkoje. Kviečiame prisijungti, ir tokiu būdu pasitarnauti skleidžiant Viešpaties Čaitanijos sankirtanos judėjimą po visą pasaulį. Valant šventyklą mes puošiame savo širdį, tad nepraleiskime progos prašviesėti :)

Dėl detalių kreipkitės į Jagadišvara das tel.: 862825108