JM Sankaršan Das Adhikari svento vardo reatritas
Grįžti

Reatrito tema: Nerti gilyn į Krišnos vardo nektarą

Kviečiame į Mantra jogos reatritą su Šrilos Prabhupados mokiniu Sankaršan Das Adhikari. Sankaršan das Adhikari, inicijuojantis mokytojas, užzsiima mantra meditacija per 40 metų. Mokytojas nuolat keliauja po pasaulį ir dalinasi bhakti jogos paslaptimis.

Atraskite šventą vardą iš naujo. Dvasinei praktikai nereikia nieko sudėtingo, tiesiog tinkamo priėjimo prie švento vardo...

Renginio plakatas

Programa

Lapkričio 9 d.

18 val. Suvažiavimas

19 val. Įžanginė paskaita

20:30 vakarienė


Lapkričio 10 d. (šeštadienis)

4:30 Mangala arati

5:00 Tulasi Pudža

5:15 Individuali mantra meditacija

7:15 Dievybių pasveikinimas ir Guru pudža

8:00 Šrimad Bhagavatam paskaita

9:00 pusryčiai

11:00 I paskaita apie švento vardo kartojimą ir praka

13:00 pietūs polsis

15:00 II paskaita apie švento vardo kartojimą ir praka

16:30 Kirtanas

18:00 Seminaro pabaiga

 

Kaina 90 lt (Su nakvyne), 70 lt be nakvynės.

Registracija: Ana 866290468

 

Apie lektorių:

 

Sakarshan Das Adhikari - vaišnavų[1] teologas, vaišnavų bei Vedantos filosofijos specisalistas, turintis daugiau nei 40-ies metų dvasinės praktikos patirtį. Šrilos Prabhupados mokinys, inicijuojantis dvasinis mokytojas.

Tai amžinas keliautojas. Svečias keliauja tiesiogiai – kasmet apskriedamas aplink pasaulį net du kart. Taip pat keliauja dvasiškai – drąsiai pasirinkęs netradicinį gyvenimo kelią ir jo prasmės, paieškas. Sankaršan Das Adhikari yra visad lydimas savo ištikimo bendražygio – žmonos Višnuprijos Devi Dasi. Lektorius, jogas, Indijos kultūros ir palikimo tyrinėtojas, Hinduizmo dvasininkas ir muzikantas - įspūdinga asmenybė, ne tik erudicijos, bet ir asmeninės ištikimybės bei atsidavimo savo dalykui pavyzdžiu įkvėpusi daugelį žmonių dvasingumo ieškojimams.

Periodiškai skaito paskaitas Birmingemo (Anglija), Sofijos (Bulgarija), Tartu (Estija) universitetuose, Rygos psichologijos institute, Londono R. Šteinerio mokykloje ir kt. Bhaktivedanta Koledžo (Belgija) garbės narys.

       Sankaršan das Adhikari šįkart pasidalins senovės Indijos išmintimi apie vidinės harmonijos atstatymą ir psichikos balansavimą naudojant mantrą meditacijas. Kvies žmones akimirkai sustoti ir dar pervertinti gyvenimo vertybes ir kryptį.

 

 


[1] Vaišnavizmas – vyraujanti monoteistinė hinduizmo tradicija, Dievą Višnu garbinanti kaip Aukščiausią Dievą, Absoliučią Tiesą; aukščiausiu dvasinės, religinės praktikos tikslu laikanti besąlyginį pasiaukojimą ir Meilę Dievui.

Grįžti