Prisijunkite prie

108 Nitai Gaura Čandros palydovų“ programos!

Šiuo metu yra 65 programos dalyviaiMūsų tikslas – 108


KOKIE PROGRAMOS TIKSLAI?
"108 Šri Šri Nitai Gaura Čandros palydovų" programos tikslas – suburti nuolatinę 108-ių šventyklos globėjų komandą, kuri stabiliai prisidėtų šventyklos veiklos palaikymo. Esame labai dėkingi dabartiniams programos dalyviams, kurių dėka ne tik palaikoma šventyklos veikla, bet ir įgyvendinamos naujos idėjos. Net ir nedidelis paaukojimas, kiekvieną mėnesį įplaukiantis į fondo sąskaitą, turi didelę reikšmę visos bendruomenės projektų įgyvendinimui ir palaikymui. 

KĄ DARYTI, JEI NORIU PRISIJUNGTI?

  • Pasirinkite paaukojimo sumą, kurią norėtumėte pervesti kiekvieną mėnesį. Tai visiškai savanoriška ir niekuo neįpareigojanti tarnystė - bet kuriuo metu jūs galite keisti paramos sumą arba ją nutraukti.
  • Pasirinkite mokėjimo būdąPats patogiausias būdas prisijungti prie projekto veikos  - periodinis banko mokėjimas. Visą informaciją apie skirtingus mokėjimo būdus rasite ČIA
  • Informuokite apie prisijungimą prie programos el. paštu: remimo.programa@gmail.com

Svarbu: Prašome mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti paramos programos pavadinimą.

KĄ MES VEIKIAME? 

Šiuo metu šventykloje gyvena 10 atsidavusiųjų, tarnauja dar apie 100 atsidavusiųjų, o reguliariai lankosi dar apie 100 žmonių. Šventykloje per mėnesį pagaminama virš 1000 porcijų pašventinto maisto, kasdien du kartus per dieną vyksta paskaitos, kiekvieną savaitę vyksta „Kirtan Pizza“ kirtanų vakarai ir sekmadienio programos, 1-2 kartus per savaitę organizuojamos harinamos, per metus išplatinama apie 10 000 Šrilos Prabhupados knygų. Reguliariai organizuojami ir platesniai publikai skirti renginiai, tokie kaip Goloka Joninės ar Naujieji Metai Kitaip. Taip pat šiuo metu šalia šventyklos statomas ir moterų vienuolynas, kuris suteiks daugiau moterų galimybę rimtai praktikuoti dvasinį gyvenimą. Visų šių veiklų palaikymui reikalinga parama. Pagal Varnašrama sistemą šventykloje gyvenantys žmonės ją palaiko savo tarnyste, o dirbantys žmonės - savo finansine parama. Šia sistema sekame ir mes, stengdamiesi, kad šventykla taptų visų - ir čia gyvenančių, ir besilankančių - namais bei suteiktų visiems galimybę dvasiškai tobulėti.

Paaukojimus galite pervesti į šią sąskaitą:

Kauno m. Krišnos Sąmonės religinė bendruomenė,
į/k 192060114, Savanorių pr. 37, 44255 Kaunas
Bendroji sąskaita: Swedbank LT667300010002247619,
SWIFT (bic) kodas: HABALT22

Prisijunkite prie programos!
El. paštas.: remimo.programa@gmail.com
Mob. telefonas: 868162803 (Bhaktin Dovilė) 

Visą informaciją apie skirtingus mokėjimo būdus rasite ČIA